Hakkımızda

Türkiye’de Film ve TV Sektörünün Görüntü Kalitesini Değiştirdik

Linka, 2009 yılından beri faaliyet gösteren ve en son teknoloji ürünlerini film ve TV sektörü ile buluşturarak sektörün tüm ihtiyacını karşılamayı hedefleyen bir teknoloji danışmanlık firmasıdır.

Firmamız; 1917 yılında kurulan, ilk film kameralarını üreten ve satan ARRI firmasının Türkiye’deki tek distribütörü ve servis partneridir.

2010 yılının ikinci çeyreğinde satışa çıkartılan Arri Alexa modeli ile ülkemizde çekilen film, dizi ve reklam filmlerinin tek tercihi olmuştur. Linka, 2012 yılında Avrupa ve Orta Doğu bölgesindeki en yüksek satış ve en iyi satış performansı ödülünü almıştır. Hollywood’da kullanılan markaları referans alan Türkiye dağıtımını yapan firmamız, Türkiye’nin yanı sıra Türki Cumhuriyetlerinin de yetkili satış firmasıdır.

Temsil ettiği Vision Research, Codex, Transvideo, Zeiss, Anton Bauer, Oconnor, Sachtler, Teradek,Tiffen, CRU, Freefly, FSI, Redrock Micro, Small HD, VTQ, Wooden Camera, Video Devices gibi dünya markalarını da kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Linka’nın en önemli hedefi; müşterilerinin ihtiyaçlarını belirlemek ve doğru ürünü söz verilen zamanda teslim etmektir.

Misyonumuz

Linka, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine her zaman en iyi teknolojik imkanları sunmak için çalışmaktadır. Profesyonel kadrosuyla, müşterilerine danışmanlık hizmetleri sunarak onların teknoloji ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Linka, sektördeki uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla tanınan bir firma olarak, film ve tv sektöründe başarılı projelere imza atmaktadır.

Vizyonumuz

Firmamız, müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmayı hedefleyerek en son teknoloji ürünlerini kullanmaktadır. Vizyonumuz, güncel teknolojileri takip ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve hayatlarını kolaylaştırmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunmak için sürekli olarak araştırmalar yapmaktayız. İnovasyona odaklanarak, pazardaki değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize en yeni teknolojik ürünleri sunarken, aynı zamanda sağlam ve güvenilir çözümler sunma taahhüdünde bulunuyoruz. Firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak görmekte ve onlara en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.